Március 30-n a Somogy és Zala vármegyei csendélet festő versenyen iskolánk három tanulója is részt vehetett. A böhönyei iskolában rendezett megméretésen Ellis Juliana Ashanti, Gelencsér Lili és Stromájer Dóra munkája közel 500 pályamű közül lett kiválasztva. A helyszínen egy húsvéti témájú beállítást kellett megfesteniük két óra alatt. Mindhárman remekül oldották meg a feladatot.
Gratulálunk nekik és a jövőben is szeretnénk hasonló versenyen részt venni, mert ez az igazi megmérettetés!
Csermann Sándor
szaktanár




