A megyei József Attila szavalóversenyen az idei tanévben Gál Fruzsina és Pék Karsa 5.a osztályos tanulókkal vettünk részt. Karsa Romhányi József: A róka és a holló című versét mondta el, Fruzsi pedig Szabó Lőrinc: Lóci verset ír című költeményét adta elő. Fruzsi a kaposvári elődöntőből a költészet napi balatonszárszói döntőbe is továbbjutott, ahova még egy kötelező verssel is készülnie kellett, méghozzá Mentovics Éva: A pillangó című művével. Fruzsi itt is remekül teljesített.

Mindkét versenyzőnek szeretettel gratulálok:

Schell Zsuzsanna