Országos 5.helyezés a 3-4.osztályos korcsoportban (2 csapat):
– Neményi Lotti, Kozári Viktor, Vörös Milán
– Gelencsér Lili, Stromájer Dóra, Kaponya Zolta

Országos 7.helyezés a 3-4.osztályos korcsoportban:
– Illa Marcell, Kadaravek Balázs Ármin, Müller Krisztián Tamás

A Hebe Kft. 2021/2022-es tanévben meghirdetett Madarak és fák országos természetismereti és irodalmi projektversenyén sok izgalmas gyakorlati és elméleti feladattal találkoztunk. A feladatok között szerepelt madármegfigyelés, erdei etikett összeállítása, faültetés, tesztfeladatok, képfelismerés, képzőművészeti alkotások és túraútvonalak elemzése, arborétumok és botanikus kertek felismerése, jellemzőinek csoportosítása, dioráma készítés. A feladatok egyben nagy kihívások is voltak sok esetben, de nagyon élveztük a közös munkát, sokat tanultunk és nevettünk a megoldások készítése alatt.
Felkészítő nevelők: Szedmák Zsófia és Horváth Szilvia

Szedmák Zsófia